Kestutis Stankevicius dupro partneriai

Nekilnojamojo turto rinka – nuolat besikeičianti aplinka. Kad ją perprasti tenka investuoti nemažą dalį kiekvienam brangaus laiko.

Mano pagrindinis tikslas – panaudoti savo žinias ir patirtį taip, kad suteikti Jums aukščiausios kokybės paslaugas bei konsultacijas bei neleisti Jums suklysti ar pasimesti netikėtose situacijose, kurių gausu perkant ar parduodant nekilnojamąjį turtą ir išvengti kartais skaudžių pasėkmių.

Pasitikiu savo darbu ir patirtimi, o ne sėkme, į kiekvieną darbą žiūriu kaip į asmeninį iššūkį sau,vertinu kokybę ir jos nuolatos siekiu, todėl būsto pardavimas ar pirkimas Jums leis pasidžiaugti tik teigiamomis proceso pusėmis.

Mano gebėjimas stipriai susikoncentruoti į klientą bei jo norus, nuosekliai dirbti bei skirti ypatingą dėmesį detalėms yra vienas iš mano didžiausių privalumų.

Žinios įgytos teisės bakalauro ir verslo teisės magistro studijuose padeda išspręsti įvairias sudėtingas situacijas. 

Kiekvieną susitikimą paversiu maloniu, pirkimo ar pardavimo procesą lengvu. 

Jūsų asmeninis brokeris

 

Kęstutis Stankevičius

+370 646 97924
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.      

 

 

 

 

Borisas
Dekingas uz sklypa su namu pardavima.
Buvo ilgas ir nelengvas kelias,bet deka Kestucio jis buvo iveiktas.Tikrai rekomenduoju Kestuti.
2016-02-23 17:00
Ramunė
Esu patenkinta Kęstučio požiūriu į savo darbą, jo iniciatyvumas, kantrybė ir sukauptos žinios išpildė mano pardavimo lūkesčius. Artėja gražios Metų šventės, linkiu , kad ateinatys Metai suteiktų Jums dar daugiau stiprybės, ištvermės ir sveikatos, kad Jus visur ir visada lydėtų Sėkmė!
2015-12-10 19:29
Žilvinas
Turėjom du nekokius brokerius, kurie visiškai nebuvo suinteresuoti parduoti mūsų turtą, bet kai kreipėmės į Kęstutį pardavėm labai greitai, malonus bendravimas, puikiai atliktas darbas, jei ateityje dar prisireiktų brokerio paslaugų, kreipsimės tik pas jį. Ačiū už gerai atliktą darbą.
2015-12-10 08:32
Algirdas
Buto pardavimas užtruko ganėtinai ilgai. Greičiau dėl mano iškeltų sąlygų ir ne itin patrauklios kainos. Tačiau visą tą laiką neapleido pasitikėjimas. Stebino Kęstučio kantrybė, malonus bendravimas, NT žinios. Galiausiai butas parduotas. Liko geri prisiminimai. AČIŪ!
2015-12-08 10:55